2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podkarpackie
  6. Przedstawiciel handlowy - Dębica
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej - przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

4 300 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dębica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Firma PAKEO, firma specjalizująca się w sprzedaży folii stretch oraz materiałów opakowaniowych poszukuje energicznej osoby na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej.

Miejsce pracy: biuro w Dębicy/ zdalnie

Obowiązki:

·         Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych

·         Przeprowadzanie prezentacji produktów i ofert handlowych przez telefon

·         Analiza potrzeb klientów i doradztwo w doborze odpowiednich rozwiązań

·         Realizacja założonych celów sprzedażowych

Wymagania:

·         Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej będzie dodatkowym atutem

·         Wysokie umiejętności komunikacyjne

·         Umiejętność negocjacji

·         Motywacja do osiągania wyznaczonych celów

·         Samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

·         Dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

·         Narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy

·         Zatrudnienie na pełen etat

·         Wynagrodzenie na podstawie osiąganych wyników - podstawa + prowizja od sprzedaży (brak górnych widełek)

·         Szkolenie i wsparcie wdrożeniowe

·         Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

·         Atrakcyjne systemy motywacyjne

·         Możliwość pracy w systemie hybrydowym (biuro/dom)

·         Możliwość pracy w dynamicznym środowisku

·         Stałe wsparcie i mentoring ze strony doświadczonych kolegów z zespołu

·         Pracę w firmie z młodym, dynamicznym zespołem

CV prosimy wysyłać w wiadomości na OLX

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 912972804