2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Tychy
Dodane 08 maja 2024

Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej w Hurtowni Medycznej

Wynagrodzenie

3 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

O Firmie:

Hurtownia medyczna z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku.

Oferujemy szeroki asortyment produktów medycznych, w tym sprzęt dla szpitali, specjalistycznych gabinetów lekarskich. i. Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań, które wspierają pracę profesjonalistów w sektorze zdrowia.

Opis stanowiska: Poszukujemy dynamicznej i zmotywowanej osoby do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży Telefonicznej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie trwałych relacji biznesowych.

Główne obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w branży medycznej.

  • Utrzymywanie i rozwijanie długotrwałych relacji z klientami.

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych.

  • Dostarczanie klientom fachowego doradztwa oraz wsparcia.

  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych.

Wymagania:

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań.

  • Zdolność do szybkiego uczenia się i adaptacji w dynamicznie zmieniającym się

    środowisku.

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej, preferowane w branży medycznej będzie dodatkowym atutem .

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

    • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego zależnego od wyników.

    • Szkolenia produktowe i rozwój kompetencji zawodowych.

    • Możliwość pracy w zgranym i wspierającym zespole.

    • Narzędzia niezbędne do pracy.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 916934925