2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bydgoszcz
Dodane 10 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży w branży zoologicznej

Wynagrodzenie

3 500 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalnaRekrutacja online

Firma Karmex poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży w branży zoologicznej, który będzie odpowiedzialny za rozwój naszego segmentu sprzedaży internetowej. Oczekujemy, że kandydat będzie pasjonatem zwierząt, posiadającym doświadczenie w sprzedaży online, zwłaszcza na platformach takich jak Allegro i Ceneo.

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długoterminowych relacji biznesowych.

  • Opracowywanie strategii sprzedażowych i marketingowych w celu zwiększenia obrotów.

  • Prowadzenie działań związanych z sprzedażą online, w tym obsługą konta na platformach Allegro, Ceneo oraz innych.

  • Monitorowanie konkurencji i rynku, analiza trendów sprzedażowych.

  • Współpraca z działem marketingu w celu promocji produktów i zwiększenia widoczności marki w sieci.

  • Obsługa klienta oraz udzielanie fachowych porad dotyczących produktów zoologicznych.

Wymagania:

  • Pasja do zwierząt oraz głęboka wiedza na temat ich potrzeb i pielęgnacji.

  • Doświadczenie w sprzedaży internetowej, w tym prowadzenie i sprzedaż na platformach Allegro, Ceneo.

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

  • Umiejętność analizy danych oraz podejmowania decyzji opartych na analizie rynku.

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku zoologicznym.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji własnych pomysłów i inicjatyw.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie kolegów z zespołu.

Jeśli jesteś osobą, która kocha zwierzęta, posiada doświadczenie w sprzedaży internetowej i chciałbyś/-abyś dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 910882681