2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bochnia
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży w Dziale Hurtowym materiałów budowlanych

Lokalizacja

Bochnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Jesteśmy firmą rodzinną, która od 1991 roku zaopatruje w materiały budowlane klientów detalicznych oraz biznesowych.

Od 2000 roku należymy do największej organizacji gospodarczej sektora budowlanego w Polsce – Grupy Polskie Składy Budowlane (PSB).

Naszą firmę tworzy blisko 130 osobowy zespół pracujący w 6 oddziałach rozlokowanych w Małopolsce.

Stawiamy na przyjazną i rodzinną atmosferę w zespole, ponieważ wierzymy w to iż na co dzień współpracując ze sobą nie tylko realizujemy wspólne cele biznesowe, ale budujemy również wieloletnie przyjaźnie.

Miejsce pracy: Bochnia, Partyzantów

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż i obsługa klienta

  • Tworzenie i przyjmowanie zamówień

  • Obsługa posprzedażowa

  • Współpraca z przedstawicielami handlowymi w firmie

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość materiałów budowlanych- warunek konieczny!

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Chęć i łatwość nauki nowych obszarów

  • Znajomość programu MS Excel

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność, kultura osobista, uśmiech

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie uzależnione od wyników

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity: Fundusz Świadczeń Socjalnych, owocowe wtorki,

    współfinansowane: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, opieka medyczna Luxmed

www.marka.eu

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie wraz z załączonym CV, poprzez wiadomość OLX lub na adres mailowy: rekrutacja[at]marka.eu

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 916417018