2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podkarpackie
  6. Przedstawiciel handlowy - Stalowa Wola
Dodane 10 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży w dziale reklamy

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma GOMA zajmująca się m.in. produkcją gadżetów reklamowych, reklamy i poligrafią poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży.

Miejsce pracy: Stalowa Wola, ul. Mireckiego 13.

Zakres obowiązków: aktywne pozyskiwanie klientów na gadżety reklamowe, obsługa klienta drogą telefoniczną i mailową, przygotowywanie wycen, przygotowywanie dokumentów przetargowych.

Wymagania: umiejętność efektywnej komunikacji z klientem, doświadczenie w sprzedaży B2B, doświadczenie w realizacji zamówień publicznych i obsłudze klienta sektora budżetowego, łatwość nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji.

CV prosimy wysyłać na OLX lub na sekretariat[małpa]goma.com.pl z dopiskiem Specjalista ds. sprzedaży.

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 910938277