2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Podkarpackie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Łańcut
Dodane 08 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży w E-Commerce

Lokalizacja

Łańcut

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ogólnopolska firma GT Group Tomaszek Sp. z o.o., poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łańcut

Obowiązki:

  • Zarządzanie dostępnymi platformami sprzedażowymi (Allegro, Empik, Amazon)

  • Aktywne monitorowanie rynku, działań konkurencji i trendów rynkowych

  • Analiza obecnych i wdrażanie nowych rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży oraz realizacja, optymalizacja i raportowanie kluczowych wskaźników efektywności

  • Rozwój sprzedaży w kanałach e-commerce

  • Wdrażanie rozwiązań zwiększających skuteczność sprzedaży

  • Wdrażanie rozwiązań optymalizujących, a także monitorowanie szans oraz zagrożeń rynkowych

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w sprzedaży online

  • Praktyczna znajomość najpopularniejszych platform sprzedażowych

  • Wiedza z zakresu trendów rynkowych w obszarze e-commerce i narzędzi wspierających sprzedaż

  • Zdolności analityczne

  • Biegłość w posługiwaniu się MS Excel (praca z danymi, raportowanie)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Elastyczność i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów

  • Samodzielność, entuzjazm i kreatywność w działaniu oraz chęci rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji

Otrzymasz od nas:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Pracę w młodym, kreatywnym zespole

  • Udział w wydarzeniach branżowych oraz możliwość szkoleń

  • Miłą atmosferę pracy

  • Możliwości rozwoju zawodowego

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Specjalista ds. Sprzedaży w E-Commerce

Lokalizacja

Łańcut,

Podkarpackie

Podkarpackie, Łańcut
ID: 910288399