2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Łódzkie
  6. Obsługa hotelowa - Łódź
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane 17 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży w Hotelu

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy kandydata na stanowisko - Specjalista ds. sprzedaży.

Obiekt Hotelowy położony przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi.

Jeżeli dobrze odnajdujesz się w zespole, czujesz się pewnie w klimatach sprzedażowych oraz masz dużo chęci i pozytywnej energii do pracy, jesteś osobą dokładną i dynamiczną, to być może właśnie Ciebie poszukujemy.

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Łódź

OCZEKIWANIA

  • wykształcenie - przynajmniej średnie, mile widziane wyższe

  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w branży hotelarskiej

  • znajomość podstawowych technik sprzedażowych

  • pozytywne nastawienie do pracy

  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe oraz za bezbłędny przebieg event-ów

  • umiejętności pracy w zespole

  • język angielski na poziomie przynajmniej komunikatywnym

  • dobra znajomość pakietu MS-Office

  • dobra organizacja pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • budowanie bazy firm rynku lokalnego, ogólnopolskiego, zagranicznego

  • odpowiadanie na zapytania ofertowe według przyjętego wzoru i procedur

  • aktywna sprzedaż oferty konferencyjno-bankietowej oraz hotelowej

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów

  • przygotowywanie umów, kalkulacji, agend

  • utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami indywidualnymi i korporacyjnymi

OFERUJEMY

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • system premiowy uzależniony od wyników sprzedażowych

  • kartę multisport

  • miłą atmosferę w pracy w ciągle rozwijającym się zespole

  • jesteśmy otwarci na nowe pomysły

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą strony OLX.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 896000390