2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Dolnośląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Wrocław
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Krzyki
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży w placówce stacjonarnej VANITY WROCŁAW

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Szukamy ludzi, którzy pragną połączyć swój rozwój i sukces zawodowy z rozwojem i sukcesem naszej firmy. Zatrudniamy Pracowników z różnorodnym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym. W naszej firmie, niezależnie od stanowiska, dużą uwagę zwracamy na nastawienie pracownika, jego zaangażowanie oraz współpracę zespołową. Podejście pracownika do innych oraz jego umiejętność komunikowania się z otoczeniem mają kluczowe znaczenie, szczególnie w pracy związanej z obsługą Klientów.

Głównymi zadaniami osoby na tym stanowisku będą:

- kompleksowe doradztwo i sprzedaż produktów oraz urządzeń profesjonalnych,

- obsługa i realizacja zamówień elektronicznych i telefonicznych,

- budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z klientami,

- dbałość o właściwą ekspozycję towaru w placówce,

- realizacja zamówień wewnętrznych – przesunięcia towaru na stan między oddziałami firmy.

Naszym pracownikom oferujemy:

- zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie,

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Miejsce wykonywania pracy: Wrocław u. Powstańców Śląskich 125/100/ ul. Jedności Narodowej 160U/2

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez poniższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm)”.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia kosmetycznego,

- obsługi komputera,

- mile widziana znajomość branży fryzjerskiej,

- mile widziana praktyczna znajomość sprzętu i profesjonalnych urządzeń kosmetycznych,

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży,

- mile widziana znajomość systemów magazynowo–sprzedażowych np. Subiekt GT,

- mile widziana znajomość języka angielskiego i ukraińskiego,

- zaangażowania i samodzielności w działaniu.

Prezentacja firmy

Hurtownia kosmetyczna Vanity zajmuje się kompleksowym wyposażaniem gabinetów kosmetycznych, salonów odnowy biologicznej i SPA w profesjonalny sprzęt kosmetyczny i akcesoria. Firma działa na rynku od 2010 roku posiada ugruntowaną pozycję w branży, współpracuje z wiodącymi producentami oraz dystrybutorami profesjonalnych produktów kosmetycznych w kraju i zagranicą.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 745642349