2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Pruszków
Dodane 13 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży w Sklepie z Armaturą Łazienkową

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oferta pracy na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej i Stacjonarnej w Sklepie z Armaturą Łazienkową

Jesteśmy wieloletnią, dynamicznie rozwijającą się firmą z branży armatury łazienkowej. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży Internetowej i Stacjonarnej. Jeśli jesteś osobą pełną energii, z pasją do sprzedaży oraz doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi, to ta praca jest dla Ciebie!

Twoje obowiązki:

  • Aktywna sprzedaż pełnej gamy produktów oferowanych w sklepie internetowym.

  • Udzielanie doradztwa produktowego w kategorii wyposażenia łazienek i płytek ceramicznych.

  • Realizacja działań związanych z rozwojem sprzedaży oraz obsługą posprzedażową sklepu.

  • Obsługa klienta poprzez telefon oraz korespondencję mailową.

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z klientami.

  • Obsługa zamówień w sklepie internetowym, obsługa magazynu.

  • Aktywny udział w tworzeniu i doskonaleniu sklepu internetowego.

  • Regularna aktualizacja oferty produktowej w sklepie online oraz na platformie Allegro.

  • Uzupełnianie i opisywanie produktów na stronie internetowej.

  • Aktualizacja istniejących ofert produktowych.

  • Pomoc przy bieżących dodatkowych zadaniach wynikających z rozwoju sklepu internetowego i stacjonarnego.

Nasze wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolności interpersonalne.

  • Inicjatywa, kreatywność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.

  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność efektywnego zarządzania czasem.

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.

  • Doświadczenie w branży sprzedaży, preferowane w sektorze e-commerce potwierdzone osiągnięciami.

  • Umiejętność obsługi programów magazynowych.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 911469639