2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Fabryczna
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie Specjalisty ds. sprzedaży ze znajomością języka niemieckiego! Ta pozycja obejmuje różnorodne metody nawiązywania pierwszego kontaktu z potencjalnymi klientami oraz aktywne przyczynianie się do strategii wzrostu firmy.

Twój zakres obowiązków:

  • Kwalifikacja przychodzących leadów i umieszczanie ich w odpowiednim punkcie cyklu sprzedaży

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i cold calling

  • Dokładne tworzenie kont klientów i kontaktów

  • Rozwój i utrzymanie bazy potencjalnych klientów

  • Realizacja ustalonych celów sprzedażowych

  • Bieżące raportowanie działań sprzedażowych i wyników pracy

  • Współpraca z działem marketingu w celu promocji produktów

  • Tworzenie i realizacja kampanii e-mailowych, direct mailowych i outboundowych

Nasze wymagania:

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Gotowość do cold callingu

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

  • Znajomość systemów CRM, takich jak Salesforce

  • Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie

To oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Premie za polecenia nowych pracowników

  • Elastyczny grafik pracy z rozpoczęciem między godziną 8:00 a 10:00

  • Niespodzianki w biurze (lody, zimne napoje, czekolada itp.)

  • Wiele inicjatyw i wydarzeń integracyjnych (gramy w sporty i gry planszowe, organizujemy degustacje wina i eksplorujemy obszar CSR itp.)

Jeśli jesteś osobą kreatywną, pełną motywacji i dążysz do osiągania wyników, to czekamy na Twoje zgłoszenie!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 912141243