2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bukowina Sycowska
Dodane 05 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM / ANGIELSKIM !!!

Lokalizacja

Bukowina Sycowska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkująca meble tapicerowane z siedzibą w Bukowinie Sycowskiej zatrudni osobę na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa zamówień eksportowych w zakresie ich procesowania wewnątrz firmy oraz wysyłki do klienta,

  • Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z kooperantami poprzez sprawną i profesjonalną obsługę.

  • Prowadzenie dokumentacji handlowej zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Bieżąca obsługa telefoniczna i mailowa z klientami.

  • Opieka po sprzedażowa nad klientem.

  • Współpraca z innymi działami Firmy umożliwiająca sprawne wykonanie powierzonych zadań.

  • Udział w spotkaniach firmowych z klientami.

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego/angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca swobodną komunikację oraz obsługę dokumentów obcojęzycznych. Znajomość języka angielskiego, będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Znajomość procedur exportowych.

  • Odpowiedzialność, samodzielność, kompetencje interpersonalne.

    Mile widziane doświadczenie w handlu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, w pełnym wymiarze

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy.

  • Przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Bukowina Sycowska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bukowina Sycowska
ID: 819110514