2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Żabno
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. SPRZEDAŻY Żabno

Lokalizacja

Żabno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Dalian Talent Poland sp. z o.o. z siedzibą w Żabnie produkująca świece dekoracyjne i zapachowe, poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży.

Miejsce pracy: Żabno

Obowiązki:

·                Obsługa klienta

·                Utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami

·                Tworzenie indywidualnych ofert handlowych

·                Tworzenie i obrót dokumentów

Wymagania:

·         Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie- wymóg konieczny

·         Bardzo dobra znajomość Microsoft Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excela

·         Doświadczenie w sprzedaży

·         Znajomość technik sprzedaży i negocjacji

·         Zdolności komunikacyjne i interpersonalne

·         Kreatywność i rzetelność w działaniu

Oferujemy:

·          Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·          Motywacyjny system wynagrodzenia

·          Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowej wiedzy

·          Praca od poniedziałku do piątku 7-15

·          Grupowe ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie  aplikacji (CV) z zaznaczeniem stanowiska.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.   Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych.

Lokalizacja

Żabno,

Małopolskie

Małopolskie, Żabno
ID: 914364478