2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Małopolskie
  6. Social media - Nowy Sącz
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży ze znajomością języka niemieckiego

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalna, W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki :

• Bieżąca obsługa klientów niemieckojęzycznych

Wymagania:

• Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie, w piśmie

• Chęć pracy z komputerem

• Wysoki poziom kultury osobistej

• Komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w grupie

znajomość eBay, Amazon, Kaufland, Otto, Etsy, innych

  • mile widziana znajomość Baselinker

Oferujemy:

• Szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi klienta

• Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

• Zdobycie doświadczenia

• Codzienny kontakt z j. niemieckim •

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie

• Ciekawą pracę w miłej atmosferze, w młodym, kreatywnym, zespole

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 755506965