2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podkarpackie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rzeszów
Dodane 02 maja 2024

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - Zielonej Energii dla biznesu

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

POZYTYWNI CO2

Naszym głównym celem jest dostarczanie i wdrażanie praktycznych rozwiązań ograniczających i neutralizujących emisję CO2. Na przełomie tego roku otwieramy nasz SHOWROOM - największy na podkarpaciu w obszarze OZE na ul. Armii Krajowej. Aktywnie wspieramy biznes w zielonej transformacji oferując nowoczesne i oszczędne rozwiązania.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ZIELONEJ ENERGII - sektor B2B,

Miejsce pracy: obszar woj. podkarpackiego, małopolskiego i lubelskiego, praca stacjonarna/mobilna

Opis stanowiska:

Twoim głównym zadaniem będzie kontakt z klientem w celu zebrania faktur z 12 miesięcy oraz umów na energię elektryczną niezbędnych do wykonania audytu. Na tej podstawie przygotujesz ofertę kompleksowej współpracy, która będzie klientowi umożliwiała przejście w 100 % na Zieloną energię. Twoim mocnym argumentem jest to, że dzięki wymogom ESG   pytaniem nie jest, czy firma przejdzie na Zieloną energię? tylko kiedy.:) Wierzymy, że dzięki Twojej pracy firmy będą coraz szybciej przechodzić na ekologiczne rozwiązania.

Twój zakres obowiązków:

·       Poznanie regulacji i wymogów ESG,

·       Sprzedaż Zielonej energii w oparciu o wyjątkowe rozwiązania dla biznesu,

·       Nawiązywanie kontaktów oraz badanie zapotrzebowania na Zieloną energię wśród przedsiębiorców,

·       Budowanie długoterminowych relacji z klientami,

·       Możliwość cross salingu innych rozwiązań biznesowych.

 Czego oczekujemy:

·      Doświadczenia w sprzedaży w segmencie B2B,

·      Empatii oraz umiejętności tworzenia długofalowych relacji biznesowych,

·      Szacunku do natury i chęci do Zielonej zmiany,

·      Etyki w działaniu oraz wysokiej kultury osobistej,

·      Czynnego prawa jazdy kat. B.

Zapewniamy:

·       Dowolność w wyborze formy współpracy: umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie,

·       Wynagrodzenie podstawowe oraz wysokie prowizje sprzedażowe,

·       Profesjonalne szkolenia produktowe prowadzone przez ekspertów z branży,

·       Możliwość rozwoju i awansu oraz budowania swojego zespołu,

·       Dedykowany CRM, materiały marketingowe,

·       Komfortowe biuro we własnym nowo wybudowanym biurowcu na ul. Armii Krajowej w Rzeszowie,

·       Laptop, telefon służbowy, karta Mutlisport,

·       Tort w Twoje urodziny i innych członków zespołu :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 864149826