2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Płock
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzętu i Transportu

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do naszego zespołu jako specjalista ds. sprzętu i transportu.

Zakres obowiązków:

- Monitorowanie i nadzorowanie stanu technicznego firmowej floty sprzętowo-transportowej;

- Nadzór nad utrzymaniem w gotowości technicznej środków sprzętowo-transportowych;

- Zaopatrywanie firmy w środki sprzętowo-transportowe, z wykorzystaniem zasobów własnych lub wynajmu od firm zewnętrznych;

- Koordynowanie działań serwisowych w celu zapewnienie realizacji napraw i przeglądów oraz bieżącej obsługi floty;

- Sprawowanie kontroli nad bieżącymi kosztami flotowymi

Wymagamy:

- Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego min. B2;

- Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży transportowej/budowlanej;

- Umiejętności pracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy;

- Znajomości obsługi komputera w zakresie MS Office (Word, Excel);

- Umiejętności pracy pod presją czasu;

- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- Odpowiedzialną, pełną wyzwań zawodowych pracę;

- Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń w międzynarodowym środowisku pracy;

- Przestrzeń do wyrażania swoich pomysłów i aktywnego uczestnictwa w projektach.

Miejsce pracy: Nowe Trzepowo, Płock

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z RODO: ''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 912887170