2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Śląskie
  6. Wsparcie techniczne - Tychy
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds. systemów ERP

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

AWECO POLSKA APPLIANCE Sp. z o.o.

SANHUA AWECO jest globalną firmą zatrudniającą prawie 2000 pracowników. Od 2013 roku jesteśmy częścią SANHUA, światowego lidera systemów AGD, motoryzacji i klimatyzacji, zatrudniającego 20.000 pracowników na całym świecie.

Obecnie poszukujemy: Specjalista ds. systemów ERP

Praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • rozwój systemu klasy ERP

  • wsparcie użytkowników systemu ERP

  • tworzenie nowych raportów systemowych

  • wdrażanie usprawnień w zakresie funkcjonującego systemu informatycznego

  • przekładanie wymagań biznesowych na specyfikacje techniczne

  • analiza danych w celu określenia skutków biznesowych, proponowanie zmian i udoskonaleń

  • monitorowanie, obsługa incydentów, zgłaszanie zmian i zarządzanie problemami

  • zarządzanie istniejącymi oraz definiowanie nowych połączeń EDI

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w kierunku informatycznym

  • bardzo dobra znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy z systemami ERP

  • wiedza z zakresu elektronicznej wymiany danych (EDI)

  • wiedza z zakresu procesów produkcyjnych (Automotive)

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • komunikatywność i wysoki poziom zaangażowania

Mile widziane

  • doświadczenie z Microsoft PowerBI

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony​

  • stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego​

  • pracę w międzynarodowym środowisku ​

  • bardzo dobre warunki pracy i wynagradzania​

  • benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, możliwość pracy zdalnej, parking dla pracowników, świadczenia socjalne, dofinansowanie do wypoczynku, paczki świąteczne

Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Aweco Polska Appliance Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 916881515