2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdańsk
  7. Administracja, prace biurowe - Brzeźno
Edyta Mikusova
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. szkoleń

Wynagrodzenie

4 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Brzeźno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa, Częste podróże służboweKadra kierowniczaZapraszamy seniorów

Firma CODUS Sp. zo.o. jest czołowym dostawcą oprogramowania dla placówek pomocy społecznej w środkowej Europie.

Na stanowisko specjalista - szkoleniowiec szukamy osób z okolic Trójmiasta (i całego woj. pomorskiego).

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w DPS lub podobnych placówkach pomocy społecznej,

  • prawo jazdy kat. B (czynny kierowca),

  • znajomość Ustawy o opiece społecznej będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętności prezentacyjne/lektorskie,

  • gotowość do częstych wyjazdów,

  • umiejętność ustalania priorytetów i organizacji własnej pracy,

  • doświadczenie w umawianiu spotkań i ich prowadzeniu

Oferujemy:

  • samochód służbowy

  • telefon służbowy

  • notebook

  • elastyczny czas pracy

  • szkolenie w siedzibie firmy na Słowacji

  • atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy+wypracowanej prowizji.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • przygotowanie i prowadzenie szkoleń oraz prezentacji dla pracowników placówek pomocy społecznej z zakresu wdrażania programu

  • zapewnienie doradztwa i udzielenie wsparcia pracownikom w/w placówek

  • nadzorowanie postępów wdrażania systemu w Domach Opieki Społecznej

Jeśli jesteś osobą empatyczną, z dużymi pokładami cierpliwości, kulturą osobistą, chętną się uczyć i tę wiedzę przekazać innym , dążącą do osiągnięcia wyznaczonych celów– to Ciebie właśnie szukamy! Nie wymagamy wiedzy informatycznej - wszystkiego Cię nauczymy.

Zainteresowane osoby, prosimy o wypełnienie kwestonariusza i dołączenie CV.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Brzeźno
ID: 914340682