2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Gdynia
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Orłowo
Vectra SA
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. Szkoleń w obszarze Call Center w Gdyni

Lokalizacja

Gdynia, Orłowo

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dołącz do naszego zespołu w Vectrze i odkryj swoje możliwości!

Poszukujemy Specjalisty ds. Szkoleń w obszarze Call Center w Gdyni.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie telekomunikacyjnej.

  • Indywidualne podejście i wsparcie w rozwoju zawodowym.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole specjalistów.

  • Brak dress code'u.

  • Możliwość kreowania własnych programów szkoleniowych.

  • Narzędzia pracy i karta Multisport.

  • Zniżki na usługi Vectry.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie szkoleń stacjonarnych i online.

  • Sesje coachingowe i współpraca z menedżerami.

  • Tworzenie materiałów szkoleniowych i udzielanie informacji zwrotnej.

  • Raportowanie postępów i rekomendowanie działań usprawniających.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy call center lub obsłudze klienta

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.

  • Komunikatywność, pozytywna energia i umiejętność pracy w zespole.

  • Pasja do pracy z ludźmi i organizacja pracy.

  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów służbowych.

Spełniasz te wymagania? Aplikuj już teraz!

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VECTRA SA w celu prowadzonej rekrutacji. Zostałem poinformowany o moich prawach, danych Administratora i Inspektorze Ochrony Danych, dobrowolności zgody, możliwości jej wycofania, okresie przetwarzania danych i celu ich przetwarzania.”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Orłowo
ID: 914437450