2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Bytów
Dodane 04 kwietnia 2024

Kierownik ds. Techniczno - eksploatacyjnych

Lokalizacja

Bytów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

 Opis stanowiska:

- nadzór oraz kontrola pracy stacji uzdatniani wody,

 - nadzór oraz kontrola nad prawidłowym działaniem sieci wodociągowo – kanalizacyjnej wraz z przepompowniami ścieków,

 - nadzór oraz kontrola pracy ujęć wody,

 - zarządzanie grupą pracowników tj. monterzy sieci wod.- kan., elektrycy, maszyniści stacji pomp, kierowcy,

Wymagania:

- preferowany profil wykształcenia wyższe techniczne (kierunek: sieci i instalacje sanitarne)

- doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników,

- umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność

- prawo jazdy kategorii B,

Oferujemy:

- pracę w stabilnej firmie na rynku,

- umowę o pracę,

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie "Wodociągi Miejskie Bytów" Spółka z o. o. 77 – 100 Bytów, ul. A. Mickiewicza 1 lub za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: sekretariat{at}wodabytow.pl

 Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "Wodociągi Miejskie Bytów" Sp. z o.o. ul. A. Mickiewicza 1, w Bytowie, dobrowolnie przekazanych w celu aktualnej i przyszłej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)."

INFORMUJEMY, ŻE ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO SKONTAKTOWANIA SIĘ Z WYBRANYMI OSOBAMI, CELEM ZAPROSZENIA NA ROZMOWĘ.

Lokalizacja

Bytów,

Pomorskie

Pomorskie, Bytów
ID: 908157091