2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Mysłowice
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista ds. techniczno-handlowych

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Nasz Klient, firma z 30 letnim doświadczeniem w zakresie projektowania, doskonalenia i wytwarzania profili z tworzyw sztucznych metodą wytłaczania, poszukuje kandydata na stanowisko Doradca ds. techniczno-handlowych.

Teren działania: cała Polska

Siedziba firmy: Mysłowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• obsługa i rozwój sprzedaży u obecnych klientów na rynku polskim i zagranicznym

• pozyskiwanie nowych klientów w zakresie projektowania profilów z tworzyw sztucznych ( firmy produkcyjne)

• realizacja wyznaczonych celów biznesowych

• budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami

• prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych

• doradztwo techniczne przy wsparciu działu produkcji

KOGO SZUKAMY:

• wykształcenie wyższe o profilu technicznym, handlowym.

• doświadczenie w sprzedaży produktów i usług B2B (doświadczenie w branży technicznej będzie dodatkowym atutem)

• samodzielność w działaniu, inicjatywa oraz zaangażowanie

• nastawienie na realizacje celu i konsekwencja w działaniu

• umiejętność prowadzenia negocjacji z klientem

• dyspozycyjność związana z wyjazdami do klientów

• znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie rozmów z klientami (B2/C1)

• znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

• czynne prawo jazdy kat. B

CO OFERYJEMY:

• forma zatrudnienia UoP lub kontrakt B2B

• atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia)

• praca w młodym pozytywnie nastawionym zespole

• szkolenie wdrożeniowe w pierwszych miesiącach pracy

• narzędzia pracy: laptop + samochód służbowy

Jeśli masz ambicję reprezentować solidny produkt dla firm produkcyjnych, nie wahaj się. To jest praca, w której się rozwiniesz. Prześlij CV. *

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 912116796