2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubelskie
  5. Montaż i serwis - Lublin
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. Technicznych

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Miejsce pracy: Lublin

Wymagania:

  • zdolności manualne

  • umiejętność aktywnego i samodzielnego rozwiązywania problemów

  • chęć nauki i poszerzania własnych kompetencji

  • mile widziane wykształcenie średnie techniczne

  • prawo jazdy kategorii B

Zakres zadań:

  • wsparcie w zakresie wdrożenia oraz utrzymania realizowanych inwestycji

  • wsparcie w zakresie produkcji urządzeń Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej dedykowanej na rynek kolejowy

Dla kogo pracujemy:

  • Wojsko Polskie, Straż Graniczna, Policja, ABW, Kolej

Oferujemy w PAG:

  • zatrudnimy na umowę o pracę od pierwszego dnia współpracy, chyba, że preferujesz inny rodzaj współpracy

  • wesprze Cię doświadczony zespół specjalistów

  • szkolenia i warsztaty doszkalające finansuje pracodawca

  • kawa, napoje i owocowe dni

  • dofinansujemy wypoczynek dla Ciebie i Twojej rodziny

  • chcesz uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych, sportowych? Świetnie, możesz na nas liczyć

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 840743392