2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Nowy Sącz
FAKRO
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. Technicznych

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Zadania:

  • tworzenie oraz weryfikacja umów na dostarczane maszyny i urządzenia

  • przygotowywanie oraz prowadzenie audytów w zakładach Grupy FAKRO

  • projektowanie nowych instalacji odpylających oraz nadzór nad istniejącymi

  • projektowanie oprzyrządowania maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • konieczna dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • szkolenia i możliwość rozwoju

  • kursy językowe

  • dofinansowanie kart sportowych

  • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU

  • dofinansowanie opieki medycznej

  • parking pracowniczy

  • bonusy świąteczne

  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 912123991