2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Głogów
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. technicznych

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Klinika Okulistyczna VITA-MED to najnowocześniejsza prywatna klinika okulistyczna w Polsce. Oferujemy pacjentom profesjonalną opiekę okulistyczną, w oparciu o sprawdzone, najnowocześniejsze standardy światowe. Wykazujemy dbałość o ustawiczne podnoszenie kwalifikacji przez wszystkich pracowników naszego zespołu. W ramach wymiany doświadczeń współpracujemy z klinikami o podobnym profilu na terenie Europy. Zajmujemy się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem schorzeń oczu oraz udzielaniem konsultacji specjalistycznych. Przeprowadzamy kompleksowe badania oraz operacje.

Miejsce pracy: Głogów

To u nas znajdziesz:

– otwartą drogę do rozwoju,

– współpracę z najlepszymi specjalistami na rynku,

– przyjazną atmosferę,

– pracę w nowoczesnej Klinice i najnowszym sprzęcie okulistycznym na rynku.

Obowiązki:

– nadzór nad eksploatacją wszelkich urządzeń i instalacji,

– przeprowadzanie kontroli technicznych,

– wykonywanie napraw, konserwacji itp. – prowadzenie dokumentacji technicznej,

– nadzór nad stanem technicznym budynku i terenu zakładu.

Wymagania:

– posiadanie wykształcenia minimum średniego technicznego,

– dobra organizacja pracy własnej,

– doświadczenie w pracach serwisowych i remontowo-budowlanych,

– posiadanie umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office),

– zaangażowanie i zmotywowanie do osiągania jak najwyższych standardów i wyników oraz realizacji określonych celów,

– prawo jazdy kategorii B,

– gotowość do ciągłego doskonalenia i rozwoju zawodowego,

– samodzielność i zaangażowanie,

– chęć do współpracy,

– pozytywną energię.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na:  rekrutacja [at] vita-med.glogow.plz dopiskiem „Rekrutacja – Specjalista ds. Technicznych”,z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 914277613