2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Rembertów
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. technicznych (systemy teletechniczne)

Lokalizacja

Warszawa, Rembertów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla mojego klienta, wykonawcy instalacji wyposażenia budynków, poszukujemy kandydata na stanowisko: Specjalista ds. technicznych.

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Współpraca z działem technicznym

  • Tworzenie kalkulacji cenowych

  • Współpraca z producentami i dystrybutorami sprzętu

  • Przygotowywanie dokumentów inwestycji

  • Wsparcie działu technicznego w działaniach operacyjnych

  • Uczestnictwo w wizjach lokalnych

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • Znajomość systemów teletechnicznych (CCTV, SKD, SSP,DSO, SSWiN)

  • Doświadczenie w branży systemów teletechnicznych

  • Znajomość programu AutoCad

  • Swoboda w korzystaniu z pakietu MS Office w szczególności Excel

  • Znajomość trendów rynkowych oraz nowych technologii

  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Klientem

  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom

  • Premie świąteczne

  • Możliwość korzystania z karty Multisport

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

  • Dostęp do zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów

  • Pracę z doświadczonym zespołem w nowocześnie zarządzanej firmie

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Rembertów
ID: 913943341