2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Wolental
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. technologii / Technolog Wolental, pow. Starogardzki

Lokalizacja

Wolental

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa LANDSBERG jest liderem polskiego rynku w obszarze produkcji kształtowników zimnogiętych. Dzięki dalszemu dynamicznemu rozwojowi Grupy została poszerzona jej działalność produkcyjna o produkcję stalowych pokryć elewacyjnych i dachowych pod marką STAHLBERG.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:

 Specjalista ds. technologii / Technolog

(Miejsce pracy Wolental k. Starogardu Gdańskiego)

Twój zakres obowiązków

  • udział w opracowywaniu technologii produkcji dla wyrobów firmy (kształtowniki zimnogięte)

  • udział w tworzeniu dokumentacji wykonawczej rolek profilujących na centrum obróbcze CNC

  • tworzenie dokumentacji technologiczno-technicznej wg standardów firmy oraz wprowadzanie technologii do systemów informatycznych firmy

  • weryfikowanie i wprowadzanie parametrów technologicznych, normatywów oraz wszelkich korekt w systemach informatycznych

  • udział w optymalizacji planowania produkcji oraz procesów produkcyjnych

  • współpraca z obszarem produkcji w zakresie wdrożeń technologii na liniach produkcyjnych

  • współpraca z działem zakupów w zakresie specyfikacji surowców, wymagań jakościowych oraz certyfikacyjnych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze technologicznym w firmie zajmującej się produkcją produktów wytwarzanych ze stali w procesie cięcia i/lub gięcia

  • znajomość programów CAD

  • znajomość pakietu MS-Office

  • wyobraźnia przestrzenna

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja własnej pracy

Mile widziane

  • doświadczenie związane z produkcją i/lub projektowaniem kształtowników zimnogiętych

  • wyższe wykształcenie o profilu technicznym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania

  • możliwości rozwoju w ramach działu technologii (nowe wdrożenia, nowe projekty rozwoju technologii oraz parku maszynowego)

  • atmosferę otwartej współpracy w zaangażowanym zespole

  • niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań

Zainteresowane osoby prosimy o pilne przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: rekrutacja (małpa) landsberg.pl. Na zgłoszeniu prosimy załączyć klauzulę o następującej treści: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).  Zapewniamy pełną dyskrecję, jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a niewykorzystanych ofert nie odsyłamy.

Lokalizacja

Wolental,

Pomorskie

Pomorskie, Wolental
ID: 891616481