2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Małopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Andrychów
Agnieszka Kolber
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. telefonicznego pozyskiwania i rozwoju Klienta

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Andrychów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków:

  • Aktywne zdobywanie nowych Klientów m.in poprzez telefoniczne przeprowadzanie ankiet

  • Skuteczne rozwijanie relacji biznesowych z Klientami w celu pozyskania większej liczby zapytań ofertowych

  • Efektywna praca na giełdach transportowych - tego nauczymy Cię podczas onboardingu o ile nie boisz się dzwonić :)

  • Rozbudowa bazy Klientów z realnymi potrzebami transportowymi

  • Praca zgodna ze standardami firmy przy wykorzystaniu autorskiego systemu CRM, według ustalonego procesu, pod presją czasu

  • Ponadprzeciętnie wysoki Customer Experience

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w szeroko rozumianej sprzedaży bądź telefonicznej obsłudze Klienta

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2 - tym językiem będziesz się posługiwał/a w codziennej pracy

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Zdolność do pracy pod presją czasu i realizacji celów sprzedażowych

To oferujemy:

  • Możliwość wyboru formy współpracy - umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia, który dostosowujemy do Twoich umiejętności i doświadczenia. Wynagrodzenie z premiowaniem miesięcznym i kwartalnym

  • Wynagrodzenie UoP 5000 brutto – 9000 brutto

  • Kontakt B2B 7000 netto – 10 500 netto

  • Pracę w jednozmianowym systemie

  • Indywidualnie dopasowaną ścieżkę kariery

  • Szeroki pakiet benefitów - multisport, ubezpieczenie grupowe i medyczne

Odkryj Dlaczego Warto Zostać Częścią Naszego Zespołu:

  • Wyjątkowy rozwój kariery - nasze liczne szkolenia, mentoring i możliwości awansu dadzą Ci przewagę w rozwoju zawodowym

  • Zespół, który Cię inspiruje - pracuj z ludźmi pełnymi pasji i energii, gotowymi do dzielenia się wiedzą i wsparcia

  • Innowacyjne narzędzia pracy - korzystaj z naszych autorskich, zaawansowanych technologicznie narzędzi, które ułatwią Ci codzienną pracę

  • Wartości, Które Nas Wyróżniają- nasza firma opiera się na etyce, uczciwości i zaufaniu

  • Tworzymy silne więzi w zespole i dbamy o dobre relacje z klientami. Tutaj liczą się ludzie i ich wkład w sukces firmy

  • Wspólnie świętuj sukcesy - bierz udział w tematycznych imprezach integracyjnych czy eventach wyjazdowych

  • Jesteśmy przekonani, że małe przyjemności potrafią stworzyć wielką różnicę. Dlatego dbamy o te niepowtarzalne momenty również w pracy. Owocowe Wtorki, dni z baristą i lemoniady to tylko niektóre z inicjatyw, które pozwalają nam odkrywać nowe horyzonty kreatywności

Twoja praca, Twoje wybory!

  • Wierzymy, że aby osiągać najwyższe rezultaty, trzeba mieć równowagę między pracą a życiem prywatnym. Dlatego oferujemy elastyczność - po okresie Onboardingu, możesz pracować w modelu hybrydowym, dostosowując harmonogram do swoich potrzeb

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Andrychów,

Małopolskie

Małopolskie, Andrychów
ID: 914180128