2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Warszawa
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Ursynów
Katarzyna Karpińska
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. telefonicznego wsparcia sprzedaży

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Cartrack Polska – to najczęściej wybierany dostawca rozwiązań telematycznych w Polsce, wchodzący w skład międzynarodowych struktur Cartrack Holding, który obecny jest w 23 krajach na 5 kontynentach. Jesteśmy producentem urządzeń oraz oprogramowania, z którego korzysta już blisko 2 mln użytkowników na całym świecie. Dzięki naszym rozwiązaniom przedsiębiorcy i menadżerowie flot mogą redukować bieżące koszty użytkowania pojazdów, zwiększać poziom bezpieczeństwa kierowców oraz poprawiać procesy biznesowe w organizacji. Jako firma technologiczna dostarczamy nowoczesnych, intuicyjnych rozwiązań. Z naszych usług korzystają małe, średnie i duże przedsiębiorstwa wyposażając w system CARTRACK swoje floty pojazdów niezależnie od ich przeznaczenia.

Jesteśmy stabilną i transparentną firmą technologiczną, która cały czas rozwija i doskonali portfel swoich usług BIG DATA. W Polsce od 2009 roku nieustannie rozwijamy nasze struktury w których działa już ponad 100 osób i nadal dynamicznie rośniemy w odpowiedzi na stale zwiększające się potrzeby rynku.

Dołącz do firmy o międzynarodowym DNA i know-how. Jako pracodawca z sektora nowych technologii i motoryzacji zapewniamy stabilne zatrudnienie i bardzo kreatywne, pełne wyzwań środowisko pracy. Dołącz do naszego zespołu!

  • Twój zakres obowiązków

    • Przy profesjonalnym wsparciu będziesz rozwijał/a się w zespole, który telefonicznie kontaktuje się z klientem.

    • My dostarczymy Ci wszystko - Ty tylko umawiasz spotkania dla mobilnych handlowców.

    • Zależy nam na stworzeniu stabilnego rozwijającego się zespołu.

    • Przy kompleksowych szkoleniach, lecz bez sztywnych schematów wspólnie odczarujemy telefoniczny kontakt z klientem.

    Nasze wymagania

    • Nastawienie na realizację celów

    • Zapał do pracy i zorientowanie na wysokie zarobki

    • Dar przekonywania i umiejętność używania języka korzyści

    • Biegła znajomość języka polskiego

    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów telefonicznych z klientem biznesowym

    • Smykałka do sprzedaży

    • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

    Mile widziane

    • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej

    To oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie, podstawa + realne prowizje

    • Wybraną przez Ciebie formę współpracy - umowa o pracę, zlecenie, B2B

    • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię bez limitów za ilość i efektywność umówionych spotkań

    • Szkolenia, które przygotują Cię do Twojej pracy

    • Wsparcie trenerskie i managerskie

    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

    • Bezpieczeństwo zatrudnienia i długofalową współpracę

    • Benefity w postaci opieki medycznej i karty Multisport, dofinansowanie do biletów do kina, bony podarunkowe

    • Elastyczność w układaniu grafiku

    • Nowoczesne biuro ze strefą relaksu i brak korporacyjnych absurdów

    • Zdrową atmosferę oraz liczne integracje

W związku z profilem prowadzonej działalności gospodarczej, w przypadku szczególnych, przewidzianych prawem stanowisk pracy, Cartrack Polska zastrzega prawo do żądania, w uzasadnionych przypadkach, przedstawienia aktualnego zaświadczenia o niekaralności

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 910263402