2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kalisz
Ilona
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

W związku z dynamicznym wzrostem liczby obsługiwanych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalisz, ul. Dobrzecka 95

Twój zakres obowiązków

·       Telefoniczne i e-mailowe przyjmowanie zamówień od Klientów

·       Opieka i rozwój aktywnych Klientów na przydzielonym Portfelu Klientów

·       Doradzanie Klientom w zakresie optymalizacji wydatków i procesów związanych z zaopatrzeniem placówki

·       Ustalanie i aktualizowanie z Klientami warunków współpracy tj. cen, rabatów, terminów płatności

·       Wdrażanie i udzielanie pomocy Klientom na internetowej platformie zakupowej (sklep.meringer.pl)

·       Wprowadzanie zamówień do systemu

·       Przyjmowanie i wyjaśnianie zgłoszeń od Klientów dot. zamówień, wymiany towaru

·       Realizacja zakładanych celów

·       Tworzenie raportów z realizowanych aktywności i osiąganych wyników

·       Aktywny udział w szkoleniach i spotkaniach

Nasze wymagania

·       Min. roczne doświadczenie w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze Klienta

·       Zaangażowanie i nastawienie na realizację postawionych celów

·       Łatwość w nawiązaniu kontaktu i budowania długotrwałych relacji

·       Dobra dykcja, sympatyczny głos

·       Dobra znajomość obsługi komputera

·       Chęć rozwoju i ciągłej nauki

·       Wykształcenie min. średnie

Oferujemy

·       Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę (lub umowę zlecenie pełen ZUS + urlopy)

·       Wynagrodzenie do 6000 zł brutto – podstawa + bonusy za realizację celów

·       Pracę w rozwijającej się i przyszłościowej branży

·       Liczne szkolenia i wsparcie zespołu

·       Cykliczne imprezy integracyjne i spotkania

·       Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

·       Godziny pracy: 8-16 lub 9-17 (poniedziałek-piątek)

Poznaj nas bliżej: meringer.pl/aktualnosci

Wyślij CV to tylko kilka sekund i zmień pracę na lepszą!

Zapraszamy:)

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 912661890