2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Wola
Dodane 10 maja 2024

Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób do Działu Wsparcia Sprzedaży na stanowisko Specjalisty ds. telefonicznej obsługi Klienta, renomowanego operatora wynajmu apartamentów.

Obecnie zarządzamy ponad 800 apartamentami w Polsce, wkrótce zaś będziemy dostępni w innych krajach Europy.

Obowiązki:

  • weryfikacja ofert wynajmu i sprzedaży nieruchomości pod kątem standardu operatora

  • telefoniczny kontakt z klientami i przedstawienie oferty oraz zaproszenie na spotkanie

  • umawianie spotkań dla Ekspertów

  • zarządzanie kalendarzem spotkań

  • odpowiadanie na zapytania mailowe klientów

  • potwierdzanie spotkań

  • obsługa systemów i aplikacji wspierających

  • dbanie o pozytywne relacje z klientami

  • współpraca z innymi działami firmy

Zapewniamy szkolenia, benefity oraz pracę w miłej atmosferze.

Wymagamy zaangażowania oraz chęci do pracy. Preferujemy osoby z doświadczeniem w telefonicznej obsłudze klienta, choć jesteśmy skłonni nauczyć wszystkiego od podstaw.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 57*****05

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 894818221