2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Warszawa
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Śródmieście
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta w call center

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Jesteśmy firmą prowadząca sklep katalogowo-internetowy z odzieżą i akcesoriami do domu. Na rynku polskim działamy już od 9 lat i specjalizujemy się w modzie damskiej dla kobiet dojrzałych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta w call center

Opis stanowiska

Do Twoich codziennych zadań będzie należeć:

  • przyjmowanie zamówień telefonicznych i wprowadzanie ich do systemu,

  • wykonywanie połączeń wychodzących (oddzwanianie, konwersje zwrotów na wymiany, informacje o promocjach, cold calling),

  • obsługa posprzedażowa (pilotowanie doręczenia przesyłek, obsługa zwrotów klienckich),

  • pomoc w przygotowywaniu prostych zestawień i raportów dotyczących efektów własnej pracy.

Wymagania

Niezbędne:

  • min. roczne doświadczenie w pracy w telefonicznej obsłudze klienta/call center.

  • otwartość na kontakt z klientem i swoboda prowadzeniu rozmów telefonicznych,

  • cierpliwość i empatia (przydatne w rozmowach z osobami starszymi), gotowość na wysłuchanie klienta i doradzenie w wyborze odpowiednich produktów,

  • samodzielność i umiejętność dobrej organizacji czasu pracy (odpowiednie rozplanowanie zadań na cały dzień),

  • nastawienie na realizację celów.

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość pakietu MS Office (głównie Excel),

  • podstawowa znajomość programów do telefonicznej obsługi klienta,

  • zainteresowanie modą.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy,

  • pracę w godzinach 09:00-17:00 od poniedziałku do piątku w samym centrum Warszawy (okolice pl. Trzech Krzyży),

  • premie wynikowe i zadaniowe,

  • szkolenia i możliwości dalszego rozwoju wraz ze wzrostem firmy,

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym, kameralnym zespole.

Zgłoszenia

Chcesz do nas dołączyć? Prześlij swoje CV do dnia 30.04.2024.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 912216693