2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Łódzkie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Pabianice
Paso-Trading Sp. z o.o.
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Telemarketingu/umowa o pracę/praca od zaraz

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firma Paso-Trading Sp. z o.o. przyjmie osobę na stanowisko:

SPECJALISTA DS. TELEMARKETINGU

ZADANIA:

§  telefoniczna obsługa Klientów, w oparciu o obowiązuje procedury i standardy;

§  rozwijanie współpracy handlowej z Klientami, pozyskanie nowych Klientów z obszaru poszczególnych województw w Polsce;

§  realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych;

§  budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

§  współpraca z innymi działami w przedsiębiorstwie;

WYMAGANIA:

§  minimum roczne doświadczenie w telemarketingu, preferowana znajomość rynku farmaceutycznego;

§  wykształcenie średnie (preferowane wyższe);

§  komunikatywność;

§  wysoka kultura osobista;

§  bardzo dobra organizacja pracy własnej;

§  wysoka orientacja na realizację celów indywidualnych oraz zespołowych;

§  dyspozycyjność;

§  praktyczna znajomość pakietu MS Office;

OFERUJEMY:

§  stabilne zatrudnienie, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

§  system wynagrodzenia bazujący na podstawie, prowizji sprzedażowej oraz dodatkach za pozyskanie Klientów;

§  pracę stacjonarną, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00

§  pracę w młodym i dynamicznym zespole;

§  możliwość realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju;

§  niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań;

§  benefity pozapłacowe tj. dofinansowanie do karty FITPROFIT, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe;

Osoby zainteresowane prosimy o udostępnienie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz kontaktowy. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 884497522