2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Nowy Modlin
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista ds. Transportu

Lokalizacja

Nowy Modlin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy jednym z największych zakładów cukierniczych w Polsce. Cieszymy się długoletnią tradycją i ugruntowaną pozycją rynkową. W związku z bardzo dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników, którzy razem z nami będą budować sukces firmy .

Poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Zakres obowiązków:

Organizacja obsługi logistycznej dla zakładów produkcyjnych Pracodawcy

Planowanie i organizacja transportów LTL i FTL krajowych i międzynarodowych

Współpraca z Operatorem Logistycznym i Spedycjami w zakresie transportów oraz logistyki kontraktowej

Optymalizacja kosztów przewozu towarów

Monitorowanie realizacji dostaw

Dbałość o terminowość i wysoką jakość dostaw

Tworzenie dokumentacji transportowej

Procesowanie reklamacji transportowych

Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących transportu

Wymagania:

Umiejętność analitycznego myślenia, rzetelność, dbałości o jakość i szczegóły

Samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.

Praktyczna znajomość MS Excel

Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego i możliwość rozwoju w strukturach organizacji

Świetną atmosferę pracy w ambitnym zespole

Pakiet świadczeń socjalnych w tym: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

Lokalizacja

Nowy Modlin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Modlin
ID: 731071065