2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Wielkopolskie
  6. Logistyka - Opatówek
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. logistyki

Lokalizacja

Opatówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cześć,

Nazywamy się DIET-FOOD i od 10ciu lat produkujemy oraz dystrybuujemy żywność ekologiczną.

Szukamy specjalisty ds. transportu!

Jeśli chcesz zostać częścią bardzo ciekawej firmy, dającej szansę rozwoju, APLIKUJ!!!

Twój zakres obowiązków

  • planowanie oraz organizacja transportu do Klientów (dystrybucja krajowa oraz międzynarodowa)

  • zarządzanie oraz kontrola terminowości realizowanych zleceń transportowych

  • zapewnienie wysokiej jakości realizacji usług transportowych

  • nadzór nad dokumentacją przewozową

  • wprowadzanie dokumentów przewozowych do systemu

  • rozwój bazy przewoźników, dbałość o istniejące relacje i ich podtrzymywanie

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, min. inżynier, licencjat

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość branży transportowej, rynku usług transportowych

  • znajomość praktycznej wiedzy z zakresu realizacji usług transportowych oraz spedycyjnych

  • umiejętności negocjacyjne

  • wysoka umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

  • umiejętność funkcjonowania w dynamicznym środowisku pracy

  • dobra znajomość MS Office

  • znajomość języka angieskiego

To oferujemy

  • praca w nowoczesnej firmie

  • dobrą atmosferę w pracy

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • system premiujący wyniki w pracy

CV prosimy przesyłać przez OLX

Lokalizacja

Opatówek,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Opatówek
ID: 914659553