2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Komandoria
Olivit Sp. z o.o.
Dodane 28 kwietnia 2024

Specjalista ds. Treści z j. niemieckim

Lokalizacja

Poznań, Komandoria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Firma Olivit Sp. z o.o. należy do grupy jednego z liderów dystrybucji suplementów prozdrowotnych i witamin w Europie. Grupa dystrybuuje produkty niemal 150 marek do ponad 50 krajów w Europie i na świecie, ponadto posiada magazyny i biura w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Aktualnie do naszej prężnie rozwijającej się firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. Treści z j. niemieckim

Opis stanowiska:

  • tłumaczenie etykiet do suplementów diety z języka angielskiego na język niemiecki,

  • tłumaczenie opisów produktów z języka angielskiego na język niemiecki.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny,

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów,

  • umiejętność obsługi komputera, dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),

  • dokładność oraz sumienność,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • samodzielność w działaniu,

  • atrakcyjny pakiet socjalny (darmowa karta Multisport, prywatne ubezpieczenie zdrowotne),

  • sympatyczną i nieformalną atmosferę w pracy,

  • możliwość pracy zdalnej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Komandoria
ID: 910181754