2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gorzów Wielkopolski
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. ubezpieczeń

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Pai Trans Sp. z o.o. w związku z rozwojem firmy poszukuje specjalisty ds. ubezpieczeń (szkody).

Wymagania:

  • Znajomość specyfikacji obsługi polis ubezpieczeniowych;

  • Znajomość prawa ubezpieczeniowego;

  • Podstawowa wiedza na temat przepisów transportowych;

  • Dokładność i wnikliwość;

  • Umiejętność organizacji czasu pracy;

  • Terminowość w realizacji powierzonych zadań.

Obowiązki:

  • Nadzór nad aktualnością polis ubezpieczeniowych;

  • Kompleksowa likwidacja szkód;

  • Bieżąca analiza wartości szkód oraz sposobów i metod naprawy floty;

  • Współpraca z towarzystwem ubezpieczeniowym, brokerami oraz innymi instytucjami związanymi z ubezpieczeniem;

  • Dbanie o poprawny proces likwidacji szkód;

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji szkodowej oraz korespondencji.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 914414810