2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wielkopolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Poznań
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Piątkowo
Dodane 02 kwietnia 2024

Specjalista ds. Ubezpieczeń w Multiagencji Ubezpieczeniowej

Lokalizacja

Poznań, Piątkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Multirisk, renomowana multiagencja ubezpieczeniowa, poszukuje doświadczonego Specjalisty ds. Ubezpieczeń, który dołączy do naszego zespołu w roli kluczowego partnera naszych klientów. Jeśli posiadasz solidne doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, doskonałe umiejętności komunikacyjne i chcesz rozwijać swoją karierę w dynamicznym środowisku, to czekamy na Twoją aplikację.

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami.

  • Profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

  • Analiza ryzyka i proponowanie optymalnych rozwiązań ubezpieczeniowych.

  • Obsługa dokumentacji oraz monitorowanie polis ubezpieczeniowych.

  • Aktywne uczestnictwo w szkoleniach branżowych w celu aktualizacji wiedzy i śledzenia zmian na rynku.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży ubezpieczeniowej.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Umiejętność skutecznego negocjowania i budowania relacji biznesowych.

  • Znajomość produktów ubezpieczeniowych oraz aktualnych regulacji prawnych.

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki związane z finansami, ekonomią, ubezpieczeniami).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i programach rozwojowych.

  • Przyjazne środowisko pracy z możliwością pracy zdalnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą do przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacyjnych. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami kreuj przyszłość branży ubezpieczeniowej!

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Piątkowo
ID: 889399521