2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Złotniki
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista ds. umawiania spotkań

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Złotniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

a. Umawianie spotkań z potencjalnymi klientami dotyczących nowych źródeł ciepła (fotowoltaika, pompy ciepła) - praca nie polega na sprzedaży

b. Domawianie spotkań z zewnętrznego Call Center

c. Weryfikacja jakości umawianych spotkań.

Nasze wymagania:

a. Pozytywna energia,

b. Samodzielność w działaniu, inicjatywa w kontaktach z Klientami.

c. Dobra organizacja czasu pracy, terminowość, rzetelność w wykonywaniu zleconych zadań.

d. Dyspozycyjność na przepracowanie pełnego etatu

Oferujemy Tobie :

a. Na początek Umowa Zlecenie,

b. Dodatki uznaniowe za efekty Twojej pracy!

c. Praca w młodym, zgranym i wesołym zespole.

d. Praca stacjonarna w Złotnikach

e. Prywatną opiekę medyczną.

f. Karta MultiSport.

Lokalizacja

Złotniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Złotniki
ID: 896219614