2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Opolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Brzeg
Dodane 03 maja 2024

Specjalista ds. Utrzymania

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma PAROKS  zajmująca się utrzymaniem dróg , autostrad i obiektów kubaturowych, poszukujemy pracownika na stanowisko "Specjalista ds. Utrzymania" z okolic Brzegu .

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie i nadzór nad robotami utrzymania dróg i obiektów

  • Nadzór oraz kierowanie brygadami podległego zespołu ,

  • Przyjmowanie i odpowiedzialność za realizację zleceń ,

  • sporządzanie raportów z postępu prac ,

  • Koordynacja dostaw materiałów ,

  • Bieżące rozwiązywanie problemów realizacyjnych, technicznych i technologicznych robót.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykonywanie obowiązków z należytą starannością

  • dbałość o powierzone narzędzia

  • umiejętność pracy w zespole

  • min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • podstawy wiedzy technicznej

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • Prawo jazdy kat "b"

Oferujemy:

  • gwarancję stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia,

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w wykonywaniu czynności służbowych od 5500 do 8000 zł netto .

Zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wpisując w tytule wiadomości "Majster Budowy/ Inżynier robót drogowych" lub kontakt tel. pod nr. 6.6.9.5.2.7.0.0.8. lub 7.2.7.0.2.1.1.6.6.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje.

Lokalizacja

Brzeg,

Opolskie

Opolskie, Brzeg
ID: 914732752