2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Katowice
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Bogucice
Anna
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. Utrzymania Relacji z Klientami SME - NETIA

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Utrzymanie i rozwój bazy klientów MiŚP w ramach opieki posprzedażowej,

  • Przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych,

  • Zarządzanie projektami sprzedażowymi,

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych,

  • Poszerzanie wiedzy z zakresu usług telekomunikacyjnych/ICT.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia sprzedażowego w sektorze B2B usług telekomunikacyjnych w tym ICT,

  • Znajomość rynku telekomunikacyjnego,

  • Realizacja wyznaczonego celu sprzedaży,

  • Organizacja i planowanie pracy własnej,

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista,

  • Samodzielność, kreatywność, zdolność do wychodzenia poza standardowe rozwiązania.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne systemy prowizyjne realne do zrealizowania,

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport Plus),

  • Możliwość testowania innowacyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych/ICT,

  • Innowacyjne projekty, usługi z branży telekomunikacyjnej/ICT,

Dodatkowo:

  • System szkoleń i warsztatów pozwalający Ci na systematyczne podnoszenie kompetencji twardych,

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i warsztatach z zakresu miękkich kompetencji,

  • Uczestnictwo w konferencjach sprzedażowych,

  • Konkursy sprzedażowe.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 770448956