2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Morawica
Dział Kadr
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu - Elektromechanik/Automatyk

Lokalizacja

Morawica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

„U Jędrusia” Sp. z o.o. to wiodący producent gotowych dań obiadowych współpracujący w większością sieci handlowych w Polsce i Europie. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów do naszego zespołu liczącego ponad 1000 osób.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu -Elektromechanik/Automatyk

Miejsce pracy: Morawica 306, woj. małopolskie

 Twój zakres obowiązków:

  • Utrzymanie ciągłości ruchu w Zakładzie,

  • Diagnozowanie i usuwanie, analiza i zapobieganie awariom maszyn, w szczególności w zakresie elektryki i automatyki,

  • Wykonywanie planowanych okresowych przeglądów maszyn i urządzeń,

  • Naprawa, oświetlenia hal produkcyjnych,

  • Naprawa maszyn i urządzeń,

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały w celu zapewnienia ciągłości produkcji,

  • Dbałość o powierzony park maszynowy,

  • Dbałość o powierzony sprzęt.

Nasze wymagania:

  • Znajomość z zakresu pneumatyki i mechaniki,

  • Dobra znajomość schematów elektrycznych oraz pneumatycznych,

  • Znajomość obsługi na podstawie instrukcji różnych regulatorów (temperatury, czasowych, itp.),

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Zdolności manualne, obsługa elektronarzędzi,

  • Umiejętność spawania metodą MIG-MAG, TIG – nie jest to warunek konieczny,

  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV lub wyższe (mile widziane)

  • Dyspozycyjność, praca w systemie 4-brygadowym,

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Brak przeciwwskazań do pracy powyżej 3 metrów.

To oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i długim stażu,

  • Pewne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę,

  • Pakiet benefitów – dofinansowanie karty MultiSport, pakiet medyczny Medicover, grupowe ubezpieczenie PZU, paczki okolicznościowe na Święta,

  • Program poleceń pracowniczych - 2x500zł,

  • Finansową nagrodę roczną,

  • Dodatkową premię dyspozycyjną,

  • Wsparcie całego zespołu.

Pracuj z nami i nie trać czasu na gotowanie!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza z zamieszczeni aktualnej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt tel: 60*******28

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Morawica,

Małopolskie

Małopolskie, Morawica
ID: 684815008