2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
East West Link
Dodane Dzisiaj o 13:51

Specjalista ds. wdrożeń systemu ERP

Wynagrodzenie

12 000 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Dla Naszego klienta, który zajmuje się produkcją przędzy z wełny, bawełny i włókien chemicznych poszukujemy: Specjalisty ds. wdrożeń systemów ERP

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Znajomość technologii informatycznych

  • Umiejętność pracy z klientem

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia

  • Umowę na UoP bądź B2B

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie, karta sportowa)

  • Miejsce pracy w Łodzi

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Zakres obowiązków

  • Analiza wymagań biznesowych

  • Przygotowywanie planów wdrożenia systemu ERP

  • Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników końcowych w zakresie obsługi systemu ERP

  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla klientów w zakresie bieżącej eksploatacji systemu

  • Przeprowadzanie testów systemu ERP w celu zapewnienia jego jakości i zgodności z wymaganiami klienta

  • Dokumentowanie procesów, procedur i zmian w systemie ERP, przygotowywanie raportów i dokumentacji związanej z procesem wdrożenia

  • Aktywna współpraca z innymi członkami zespołu projektowego, w tym programistami, testerami, konsultantami i klientami, w celu zapewnienia efektywności i spójności działań.

  • Uczestnictwo w procesie doskonalenia i optymalizacji procesów biznesowych klientów przy użyciu systemu ERP

Zachęcamy do składania aplikacji za pomocą formularza. Czekamy na Ciebie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 914181768