2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Łódzkie
  6. Wsparcie techniczne - Łódź
  7. Wsparcie techniczne - Polesie
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista ds. webinarów i e-marketingu

Wynagrodzenie

4 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Nasza firma rozszerza zespół projektowy i w ślad za tym poszukujemy osób, które będą nas wpierały w aspekcie związanym z promocją organizowanych wydarzeń (misji zagranicznych konferencji, szkoleń) w internecie , jak i przeprowadzaniem wydarzeń w formule hybrydowej i on-line. Jeśli posiadasz doświadczenie w przeprowadzaniu webinarów w oparciu o platformę ZOOM, Click meeting lub inne oraz w opracowywaniu lub wspieraniu skutecznych strategii marketingowych, kampanii społecznych, jesteś kreatywny, lubisz działać dla innych i chcesz wykorzystać swoje umiejętności w dobrym celu, to serdecznie zapraszamy do zasilenia naszych szeregów

Zakres obowiązków:

  • Kreowanie ciekawego contentu: teksty/prezentacje/grafiki/relacje fotograficzne/materiały video/podcasty audio

  • Pisanie i redagowanie treści na stronę internetową i media społecznościowe : posty, teksty reklamowe, artykuły.

  • Zarządzanie treściami online (media społecznościowe, strony www)

  • Organizacja wydarzeń: zarówno offline (konferencje, seminaria), jak i wydarzeeń hybrydowych i webinarów online; planowanie akcji i eventów, przygotowywanie materiałów, techniczna obsługa wydarzeń zdalnych .

  • Aktywne zarządzanie profilami: Linkedin, Facebook

  • Koordynowanie kampanii reklamowych i działań promocyjno-informacyjnych do realizowanych przez nas projektów

  • Samodzielne tworzenie kreacji graficznych zgodnie z key visuale

  • Aktywny udział w przedsięwzięciach zaplanowanych w projekcie i wsparcie zespołu projektowego

  • Budowanie zaangażowanej społeczności

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie content marketingu oraz copywriterskie - "lekkie pióro"

  • wysokie poczucie estetyki oraz samodzielność w tworzeniu kreacji graficznych

  • dobra organizacja pracy,

  • efektywne działanie,

  • doświadczenie z profilami firmowymi na Linkedin, Facebook, Youtube, Instagram,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym

  • doświadczenie w obsłudze webinarów i wydarzeń on-line l, mile widziane również doświadczenie w realizacjach w trybie hybrydowym (z realizacją streamingu)

Oferujemy:

  • realny wpływ na projekt, opracowanie strategii, możliwość realizowania własnych pomysłów

  • firmowy laptop, telefon, dodatkowy monitor, itp.,

  • pracę w inspirującym i dynamicznym środowisku,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • dogodną lokalizację biura w Łodzi przy ul.Drewnowskiej 48 (vis a vis Manufaktury)

  • możliwość zwiększenia swoich kompetencji i zdobycia nowych umiejętności (dostępność stron internetowych i aplikacji, zarządzanie projektami).

  • w zależność od chęci i zainteresowań: możliwość rozwoju i udziału w innych projektach/aktywnościach

Jeżeli jesteś gotowy/a dołączyć do naszego zespołu i wnieść swój wkład w rozwój naszych działań, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 910985832