2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Warszawa
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Ursynów
dział HR
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. windykacji z językiem angielskim

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja online

Horn Distribution S.A. jest międzynarodową firmą dystrybucyjną działającą aktywnie w Polsce i na innych rynkach europejskich, między innymi w: Szwajcarii, Czechach, Litwie, Holandii, NIemczech, na Węgrzech.

Od ponad 30-lat specjalizujemy się w dystrybucji i sprzedaży wysokiej klasy sprzętu audio-video, urządzeń i akcesoriów elektroniki użytkowej wykorzystując kanały detal, hur i e-commerce.

W portfolio naszych produktów znajdują się takie znane marki jak Denon, Maranz, Focal, Naim, Bang & Olufsen, Sonos, Dali czy Alpine.

Podstawą działalności firmy jest pasja dla dobrego brzmienia.

Obecnie do Działu Finansów poszukujemy kandydata/kandydatki do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. windykacji z językiem angielskim.

Miejsce pracy: ul. Kurantów 26, Warszawa, koło Piaseczna.

Po okresie próbnym oferujemy pracę hybrydową- 2 dni pracy w domu, 3 dni pracy z biura.

Twój zakres obowiązków:

  • codzienny kontakt mailowy i telefoniczny z klientem polskim i anglojęzycznym

  • monitorowanie i windykacja należności klientów spółek należących do grupy

  • podejmowanie aktywnych działań w celu egzekwowania zaległych płatności i ustalenia harmonogramów spłat

  • przygotowywanie i wysyłanie wezwań do zapłaty oraz potwierdzenia sald kontrahentów

  • prowadzenie dokumentacji działań związanych z monitowaniem windykacji

  • analiza stanu zadłużeń i przygotowanie raportów

  • zbudowanie systemu pozwalającego na monitorowanie należności

  • współpraca z innymi działami w szczególności z działem księgowości i handlowym.

Nasze wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w windykacji (preferowane w windykacji miękkiej)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2, pozwalający na swobodną komunikację (warunek konieczny)

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki administracja, finanse, bądź pokrewne)

  • praktyczna znajomość przepisów prawa dotyczących windykacji należności

  • bardzo dobra znajomość programów MS Office, w szczególności Excel

  • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność w opracowywaniu danych.

Mile widziane:

  • doświadczenie w budowaniu procesów windykacyjnych

  • znajomość systemu SAP

  • doświadczenie w rozproszonej strukturze na rynku międzynarodowym w branży sprzedażowej.

To oferujemy:

  • kompleksowy onboarding przygotowujący do pracy

  • stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem

  • rozwój zawodowy poprzez udział w międzynarodowych projektach oraz szkoleniach

  • możliwość realizacji własnych pomysłów, usprawnień, wdrażania nowych rozwiązań

  • atmosferę pracy opartą na wsparciu i zaufaniu

  • pakiet benefitów pozapłacowych: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna, opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, zniżki na firmowe produkty i usługi., owoce.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 911893114