2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Turza Śląska
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista ds. windykowania należności

Wynagrodzenie

6 100 - 6 150 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Turza Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jedno z największych przedsiębiorstw w Polsce w swojej branży poszukuje do pracy specjalistę ds. windykowania należności.

Twój zakres obowiązków:

  • Współpraca z Klientami biznesowymi firmy;

  • Telefoniczne negocjowanie terminu spłat zadłużenia;

  • Kontrolowanie terminowości spływu należności;

  • Regularne kontrolowanie spłat;

  • Uzgadnianie sald z kontrahentami;

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Klientami;

  • Odpowiadanie na telefoniczne i pisemne zgłoszenia Klientów dotyczące płatności, terminów, opłat, itp.;

  • Negocjowanie harmonogramów spłat, prolongat;

  • Prowadzenie dokumentacji i tworzenie raportów;

  • Kontrola i analiza wcześniejszych rozliczeń Klientów w oparciu o historię i dokumentację;

  • Kompletowanie dokumentacji na etapie przedsądowym;

  • Współpraca z działem księgowości, administracji, biura i sprzedaży.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w windykacji polubownej;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego;

  • Dobra znajomość MS Office;

  • Doskonałe zdolności interpersonalne;

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i ustalania priorytetów;

  • Komunikatywność;

  • Sumienność, dokładność i skrupulatność;

  • Mile widziana znajomość branży florystycznej i doświadczenie w marketingu;

  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Dofinansowanie do karty MultiSport;

  • Pracę stacjonarną w biurze w Turzy Śląskiej

  • Niezbędne narzędzia pracy – służbowy komputer i telefon;

  • Wsparcie i docenienie zaangażowania.

Lokalizacja

Turza Śląska,

Śląskie

Śląskie, Turza Śląska
ID: 910987350