2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzeszów
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. wniosków unijnych - pisanie wniosków, dofinasowania,

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

IOB Wektor Wiedzy Wsparcie Innowacji

Jesteśmy częścią jednej z największych firm szkoleniowo-doradczych w Polsce Wektor Wiedzy SP. z o.o.. Jako Instytucja Otoczenia Biznesu (IOB), świadczymy usługi doradcze dla przedsiębiorstw. Pomagamy firmom w ich rozwoju oraz wspieramy optymalizacje, automatyzacje i innowacyjność dzięki pozyskiwaniu finansowania ze środków krajowych i unijnych.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu specjalisty na stanowisko:

Stanowisko: Specjalista ds. wniosków

Miejsce pracy: Rzeszów, ul Azaliowa (Zalesie)

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie wniosków o dofinansowanie (projekty unijne, KFS, BUR).

Wymagania:

- doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji dotacyjnej,

- umiejętność pracy w zespole oraz nawiązywania relacji z klientem,

- nastawienie na realizację zadań pod presją terminów,

- biegła obsługa MS Office (Word, Excel),

 Zapewniamy:

- umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,

- wdrożenie w obowiązki oraz wsparcie doświadczonych członków zespołu,

- miłą atmosferę w młodym i otwartym zespole,

- kawę i herbatę bez limitu oraz tort w Twoje urodziny i całego zespołu,

- kartę Multisport,

Zapraszamy do przesłania aktualnej aplikacji!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 871030944