2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Wielkopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Poznań
  7. Wsparcie techniczne - Jeżyce
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. wsparcia IT / Wdrożeniowiec

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma z siedzibą w Polsce oraz Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. wsparcia IT do pracy na terenie Polski.

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą. Naszym głównym obszarem działań jest tworzenie oraz wdrażanie rozwiązań IT przeznaczonych na rynek usług medycznych, w szczególności tych dotyczących cyfrowej diagnostyki obrazowej. W celu zapewnienia kompleksowych usług o najwyższej jakości współpracujemy ze światowej klasy potentatami branży medycznej.

Specjalista ds. wsparcia IT / Wdrożeniowiec:

Główne zadania:

- instalacja oprogramowania medycznego w przychodniach oraz szpitalach,

- wsparcie techniczne dla użytkowników,

- testowanie nowo wdrażanych rozwiązań systemu oraz raportowanie do programistów,

- tworzenie dokumentacji dotyczącej instalacji,

- wyjazdy na instalacje,

- budowanie i utrzymywanie kontaktów z klientami,

- pozyskiwanie nowych klientów,

- pomoc w pracach biurowych,

Wymagania:

- dobra znajomość języka angielskiego

- samodzielność, dyspozycyjność i dobra organizacja czasu pracy

- zdolności komunikacyjne

- punktualność

- gotowość na wyjazdy służbowe

- wysoka kultura osobista

- umiejętność pracy w zespole

- prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

- wiedza poparta wykształceniem

- doświadczenie w kontaktach z klientami

Prosimy o zawarcie klauzuli w CV o treści:

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 640969324