2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Wsparcia Klienta

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

Jako Cryptocurrency Software Solutions specjalizujemy się w tworzeniu i rozwijaniu rozwiązań w zakresie kryptowalut. Jesteśmy wiodącym operatorem bitomatów, które umożliwiają naszym klientom zakup oraz sprzedaż kryptowalut w około 230 lokalizacjach na całym świecie. Szukamy obecnie do naszego zespołu Specjalisty ds. Wsparcia Klienta i Rozliczeń.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie klientów z Polski

- bieżący kontakt telefoniczny oraz przez chat i e-mail

- rozpatrywanie reklamacji

- bieżąca pomoc w rozwiązywaniu problemów

  • wsparcie administracyjne zespołu ds. rozwoju biznesu

  • koordynacja serwisantów zagranicznych, w tym:

- rozliczanie z wydatków w dedykowanym oprogramowaniu

- planowanie tras przejazdów serwisów

- sprawdzanie stanów kasetek bitomatów.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - głównie komunikacja pisemna

  • samodzielność oraz elastyczność

  • dobra organizacja pracy własnej

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w obsłudze klienta lub administracji

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w branży nowoczesnych technologii

  • przeszkolenie i wsparcie specjalistów

  • służbowy telefon i laptop

  • możliwość pracy w pełni zdalnej lub hybrydowej, zmianowej

  • umowę o pracę po okresie próbnym

  • wynagrodzenie początkowe na poziomie 24 zł netto

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 912669927