2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Zachodniopomorskie
  6. Key Account Manager - Szczecin
  7. Key Account Manager - Centrum
BTC Sp. z o.o.
Dodane 07 maja 2024

Specjalista ds. wsparcia procesu sprzedaży (branża IT)

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Od ponad 20 lat oferujemy rozwiązania biznesowe w obszarze bezpieczeństwa i zarządzania IT. Naszą wartością są nasi Klienci, pracownicy, produkty oraz kultura organizacyjna. Wykorzystujemy i tworzymy najnowsze światowe technologie. Współpracujemy z najbardziej innowacyjnymi firmami na świecie.

Jeżeli chcesz rozpocząć przygodę z branżą IT – dołącz do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie przedsprzedażowe dla Managerów Sprzedaży

  • Pozyskiwanie i kwalifikowanie potencjalnych klientów oraz budowanie bazy danych klientów w oparciu o CRM

  • Umówienie prezentacji dla potencjalnego klienta

  • Przygotowanie ofert dla potencjalnego klienta

  • Analiza potrzeb klientów i proponowanie rozwiązań dostosowanych do ich wymagań

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami i utrzymywanie stałego kontaktu z nimi

  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy na temat rynku oraz konkurencji i wykorzystywanie jej do rozwijania oferty firmy

  • Współpraca z działem marketingu

  • Przygotowywanie raportów i analiz leadowych

  • Ciągłe doskonalenie procesów sprzedażowych i dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub B2B – wybierz preferowaną dla Ciebie formę zatrudnienia),

  • Stałe wynagrodzenie, premię comiesięczną, premię kwartalną oraz roczną (wszystkie elementy dokładnie ustalone – zawsze wiesz, jaką premię otrzymasz),

  • Premia kwartalna zależna jest od wysokości Twojej sprzedaży,

  • Możliwość wejścia do świata IT,

  • Wdrożenie stanowiskowe,

  • Premie okolicznościowe,

  • Kartę MultiSport,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Szkolenia handlowe, produktowe, z umiejętności komunikacyjnych,

  • Pracę z wysokiej jakości produktami dla kluczowych polskich podmiotów,

  • Młody, 15-osobowy zespół sprzedażowy z ambitnymi, ale realistycznymi celami, wspieranymi przez ducha zespołu, otwartą komunikację oraz przyjemną atmosferę pracy,

  • Możliwość doskonalenia umiejętności interpersonalnych,

  • Inne – zobacz: www.btc.com.pl/kariera/swiadczenia

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunki ścisłe lub zarządzanie/marketing, informatyka

  • Systematyczność, rzetelność oraz otwartość na rozwój,

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, nastawienie na cel, zorganizowanie, wysoka kultura osobista.

Jeśli nie posiadasz doświadczenia we wszystkich wskazanych obszarach – wyślij swoją aplikację, a na pewno rozważymy Twoją kandydaturę!

Co musisz teraz zrobić?

Jeśli interesuje Cię to stanowisko, wyślij swoją aplikację (CV) na adres: praca(at)btc.com.pl w tytule podając numer referencyjny „SS 02/2024”.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 900294246