2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Świętokrzyskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kielce
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży - Kielce

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: Nie

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów i rozwiązań z zakresu zarządzania flotą pojazdów
  • Identyfikacja potrzeb klienta i budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i prowadzenie negocjacji
  • Indywidualne dopasowywanie rozwiązań do potrzeb klienta
  • Bieżące śledzenie kierunków rozwoju rynku
  • Praca terenowa i stacjonarna

Nasze wymagania:

  • Motywacja do pracy i rozwoju umiejętności w obszarze sprzedaży,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientem,
  • Własny samochód – warunek niezbędny (zwracamy koszty poniesione w związku z wykorzystaniem samochodu do celów służbowych)

To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • Miesięczne premie i prowizje sprzedażowe uzależnione od Twojego zaangażowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Współpracę z firmą z branży bezpieczeństwa cieszącą się renomą na terenie całej Polski

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Dokładna lokalizacja
Świętokrzyskie, Kielce
ID: 915449257