2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Pabianice
Dodane Dzisiaj o 12:41

Specjalista ds. wycen

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą produkcyjną, realizującą sprzedaż na rynek polski jak i rynki zagraniczne. Naszym klientom oferujemy sprzedaż i dostawę stolarki otworowej PCV i aluminium.

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie wycen dla klientów

  • Szybkie reagowanie na zapytania klientów

  • Przygotowywanie zestawień na potrzeby przełożonego

  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Praktyczna umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,

  • Łatwość w nawiązywaniu dobrych relacji interpersonalnych,

  • Zdolność do efektywnej realizacji zadań pod presją czasu,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Mile widziana znajomość programów Licz Okno

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Szkolenia produktowe oraz dotyczące programów do ofertowania;

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 912174593